۱۳۹۹ چهارشنبه ۹ مهر
English
صفحه اصلی
1399/06/24 دومین گروه کاری  اشتغال  شهرستان برگزار گردید.
دومین گروه کاری اشتغال شهرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زیرکوه، دومین گروه کاری اشتغال شهرستان به ریاست عربشاهی فرماندار زیرکوه و با حضور اشرفی مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان،زنگه مدیر صندوق کارآفرینی امید استان و دیگر ای این گروه کاری در محل فرمانداری برگزار گردید

عربشاهی فرماندار زیرکوه در ابتدا جلسه ضمن اشاره به نظارت های مستمر به طرح های اشتغال زایی سطح شهرستان از کمیته نظارت شهرستان خواست بصورت مستمر و بر اساس برنامه زمانبندی ماهیانه از طرح بازدید بعمل آورند تا انحرافی نداشته باشند.

وی همچنین افزود : «تفاهم نامه احداث نیروگاه های خورشیدی خانگی»، «روستای بدون بیکار» از طرح‌های اختصاصی و ویژه استان و شهرستان می باشد که با تلاش های استاندار محترم این فرصت بوجود آمده است که باید مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان و بخشداران در اطلاع رسانی به جامعه هدف با جدیت زیاد پیگیری کنند . تا مردم شهرستان بتوانند از این فرصت عالی در راستای اشتغال پایدار استفاده کنند.

اشرفی مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان در این جلسه عنوان داشت: برای کسب و کار های که در زمان شیوع کرونا دچار زیان شده اند تسهیلات خوبی در نظر گرفته شده است که متاسفانه اصناف شهرستان زیرکوه در ثبت نام این طرح بسیار کمرنگ بوده اند اما با توجه به زمان که هنوز وجود دارد نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند.

زنگنه مدیر صندوق کارآفرینی امید استان نیز در این جلسه افزود:شهرستان زیرکوه در طول 7 سال گذشته 95 میلیارد ریال از این صندوق در جهت طرح های اشتغال زایی تسهیلات دریافت کرده اند که این خود نشانگر نگاه ویژه دولت به مناطق کم برخوردا می باشد.

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 157
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal