۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
English
صفحه اصلی
1399/04/30 جلسه شورای اداری شهرستان زیرکوه برگزار گردید
جلسه شورای اداری شهرستان زیرکوه برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زیرکوه، جلسه شورای اداری شهرستان زیرکوه به ریاست عربشاهی فرماندار و با حضور معاونین فرماندار و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان برگزار گردید.

در ابتدا جلسه عربشاهی فرماندار زیرکوه عنوان داشت:اخلاق مداری و تکریم ارباب رجوع مورد تاکید فرمانداری است و می شود با اخلاق حسنه روزنه ای امید درکار و درخواست مراجعین زنده کرد.

وی همچنین از زحمات مهندس مصطفوی نیا معاونت اسبق برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری تقدیر و تشکر کرد و از مهندس امینی معاونت جدید فرمانداری خواست در حوزه های مسکن محرومین ،مصوبات سفر، ستاد گلخانه ای و پروژه های عمرانی شهرستان که مورد تاکید استاندار محترم نیز است ت تلاش خود را بکار گیرند تا مشکلات پیش رو این حوزه ها برطرف گردد.

مهندس امینی معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار در پایان این جلسه افزود: وظیفه اصلی ما تسهیل گری است و باید تلاش کنیم تا گره ها از کار ارباب رجوع و سرمایه گذاران باز شود و نگاه ما به توسعه شهرستان ، نگاهی متوازن خواهد بود و تلاش خواهد شد از همه ظرفیت های شهرستان در راه توسعه و پیشرفت شهرستان محروم زیرکوه استفاده شود.

در پایان این جلسه از زحمات مهندس مصطفوی نیا تشکر و مهندس امینی بعنوان معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار معرفی گردید.

 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 371
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal