۱۳۹۹ دوشنبه ۵ خرداد
English
صفحه اصلی
1398/07/25 جلسه شوراي هماهنگي ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان زيركوه برگزار گرديد
جلسه شوراي هماهنگي ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان زيركوه برگزار گرديد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري زيركوه، جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان زيركوه با حضور عربشاهي فرماندار زيركوه ،حسني مقدم دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان و ديگر اعضاي اين شورا در محل فرمانداري  برگزار شد.

در اين جلسه عربشاهي فرماندار زيركوه با اشاره به نقش مهم خانواده در حوزه اعتياد و مواد مخدر، فرهنگ سازي و اطلاع رساني مناسب  به خانواده ها نسبت به آثار سوء مصرف مواد مخدر را از مهمترين موارد در كاهش اعتياد دانسته وابراز داشت: بايد كارگاه هاي آموزشي با موضوع آشنايي، پيشگيري و مقابله با مواد مخدر براي جامعه هدف مخصوصانوجوانان و جوانان بصورت جدي و كارآمد برگزار گردد.

وي همچنين افود: طبق هماهنگي هاي به عمل آمده به زودي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان طرح هاي با اوليت بندي تدوين خواهد كرد و تمام اعضاي شوراي نسبت به همكاري براي اجرا طرح اقدام خواهند داشت.

حسني مقدم دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان با بيان اينكه شهرستان زيركوه جزوء شهرستان هاي مي باشد كه مشكل حادي در حوزه مواد مخدر ندارد افزود:براي مبارزه با به سه حوزه آموزش ،دانش آموزان و نقش مساجد و روحانيون توجه ويژه كرد.

 وي همچنين از كمك شوراي هماهنگي استان به سمن هاي كه در حوزه پيشگيري و آموزش فعاليت داشته باشند خبر داد و از سمن هاي شهرستان زيركوه خواست تا در اين حوزه ورود كنند .

 
 
 
 
تعداد بازدید: 244
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal