۱۳۹۹ دوشنبه ۵ خرداد
English
صفحه اصلی
1398/04/06 جلسه شوراي عشايري  شهرستان زيركوه برگزار گرديد.
جلسه شوراي عشايري شهرستان زيركوه برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان زيركوه،جلسه شوراي عشايري شهرستان زيركوه با حضور عربشاهي فرماندار زيركوه  ،حسين پور مديركل امور عشايري استان و،مصطفوي نيا معاون برنامه ريزي و هماهنگي امور عمراني فرماندار و ديگر اعضاي اين شورا در محل فرمانداري برگزار گرديد.

عربشاهي فرماندار زيركوه در ابتدا جلسه  ضمن اشاره به نقش پررنگ عشاير در مسائل امنيتي،اجتماعي و اقتصادي  بيان داشت : عشاير در در شهرستان زيركوه يك پتانسل با ارزشي محسوب مي شود و پتانسيل خوبي در حوزه اقتصاد مقاومتي با توجه به توليدات خود در زندگي هستند .

وي همچنين به ظرفيت ها و پتانسيل هاي بالقوه گردشگري مناطق عشايري شهرستان زيركوه نيز اشاره كرد و گفت: متاسفانه با وجود طبيعت بكر و قابليت هاي زياد گردشگري در مناطق عشايري  شهرستان تا كنون نتوانسته است از اين ظرفيت ها در جذب گردشگران بهره مند شود . و بايد تلاش كنيم از اين موقعيت به نحو احسنت استفاده شود.

حسين پور مديركل امور عشايري استان با بيان اينكه پس از سفر  استاندار به شهرستان زيركوه مبلغ 10 ميليارد تومان به پروژه هاي مربوط به حوزه عشايري با تلاش هاي صورت گرفته تخصيص داده شده است كه هم اكنون در حال پيگيري  اجراي اين امر مهم هستيم

 
 
 
 

 

تعداد بازدید: 183
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal