۱۳۹۹ دوشنبه ۵ خرداد
English
صفحه اصلی
1398/02/25 جلسه پيگيري مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبي به شهرستان زيركوه برگزار شد.
جلسه پيگيري مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبي به شهرستان زيركوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري زيركوه، جلسه پيگيري مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبي در فروردين ماه به شهرستان زيركوه ظهر امروز به رياست عربشاهي  فرماندار زيركوه ،مصطفوي نيا معاون برنامه ريزي و هماهنگي امور عمراني ،بخشداران تابعه و مديران دستگاههاي اجرايي شهرستان  در محل فرمانداري برگزار گرديد.

عربشاهي فرماندار زيركوه با اشاره به سفر استاندار معزز خراسان جنوبي در فروردين ماه به شهرستان زيرگوه عنوان داشت:اين سفر براي شهرستان زيركوه 35 مصوبه داشته است كه تمام بخش ها و شهر هاي شهرستان را در برمي گيرد.

فرماندار زيركوه در ادامه افزود: براي اينكه در جريان پيشرفت اجرايي مصوبات و مشكلات پيش رو قرار گيرم بايد دستگاه مربوطه هر 15 روز از وضعيت پروژه مدنظر و پيشرفت كاري آن گزارشي را به فرمانداري ارسال نمايند.

وي همچنين اظهار داشت: مديران شهرستان با تعامل بيشتر با مجموعه فرمانداري و پيگيري مطالبات از مديران استاني در جهت عملياتي نمودن اين مصوبات  گام بردارند كه يكي از ملاك ارزيابي عملكرد مديران، تلاش در اجرايي شدن مصوبا ت است.

در ادامه مديران دستگاههاي اجرايي  نظرات مربوط به برنامه خود را مطرح نمودند و به بررسي ميزان پيشرفت و موانع موجود پرداختند. 

 
 
 
 
تعداد بازدید: 345
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal