۱۳۹۸ دوشنبه ۶ خرداد
English
صفحه اصلی
1397/12/21 همايش دهياران و روساي شوراهاي اسلامي شهرستان زيركوه برگرار گرديد
همايش دهياران و روساي شوراهاي اسلامي شهرستان زيركوه برگرار گرديد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري زيركوه،همايش دهياران و روساي شوراهاي اسلامي شهرستان زيركوه به رياست عربشاهي فرماندار شهرستان و با حضور معاون فرماندار و بخشداران و دهياران و روساي شوراهاي اسلامي بخش هاي تابعه شهرستان در محل فرمانداري برگزار شد.

در اين همايش عربشاهي فرماندار  شوراها و دهياران را بعنوان بازوان اصلي دولت و نظام در امور سياسي ، فرهنگي ، اقتصادي ، اجتماعي و استراتژيك خواند و افزود: دهياران و شورا ها مي توانند بر اساس وظيفه كه دارند مشكلات زيادي را در روستا ها رفع نمايند.

وي همچنين  با تاكيد بر ارتقاي سطح دانش دهياران و استفاده از تجارب متخصصان و كارشناسان در فرمانداري و بخشداري ها افزود: ارتباط مستمر با بخشداري ها و استفاده از تجربيات كارشناسان ،دهياران روستاها را در جهت تحقق اهداف و انجام بهتر وظايفشان ياري مي نمايند.

  فرماندار زيركوه يكي از مهمترين كارهاي كه بايد با كمك شورا و دهياران انجام شود بيمه محصولات كشاورزي ودامداري روستائيان عنوان كرد و افزود:اگر محصولات و دام مردم بيمه باشد  در زمان حادثه مردم روستا مي تواند خسارت وارده را توسظ بيمه جبران نمايند و به همين دليل شورا ها و دهياران بايد تمام تلاش خود را به كار ببرند تا مردم در اين حوزه فعال تر باشند.

 
تاكيد بر مديريت زمان و هزينه ها ،صرفه جويي ، اولويت بندي پروژه ها در روستا و برنامه ريزي در خصوص به اتمام رساندن پروژه هاي روستايي از جمله موارد مطرح شده توسط فرماندار شهرستان در اين شهرستان بود. 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 58
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal