۱۴۰۱ جمعه ۳۰ ارديبهشت
English
صفحه اصلی
1396/10/27 حضور بخشدار در جلسه برنامه ريزي بزرگداشت ايام الله دهه مبارك فجر شهرستان
حضور بخشدار در جلسه برنامه ريزي بزرگداشت ايام الله دهه مبارك فجر شهرستان
به گزارش روابط عمومي بخشداري شاسكوه جلسه برنامه ريزي بزرگداشت ايام الله دهه مبارك فجر با حضور صفاجو بخشدار،مهندس مصطفوي نيا معاونت محترم فرماندار و ديگر اعضاي جلسه در محل فرمانداري برگزار گرديد./
دهه فجر نماد اتحاد و نماد يكدلي در جمهوري اسلامي ايران است و زمان ميثاق مجدد با آرمانهاي انقلابي است كه حاصل عقلانيت و تعامل آحاد ملت با قرار گرفتن در كنار مرجعيت شيعي بود و دستاوردهاي زيادي براي مردم به همراه داشت.

معاون فرماندار زيركوه با بيان اينكه همه برنامه هاي امسال در شهرستان زيركوه در راستاي تبيين دستاوردهاي انقلاب اسلامي است،خاطرنشان كرد: با توجه به همزماني ايام الله دهه مبارك فجر با دهه فاطميه برنامه هاي دهه فجر بايد به گونه اي برگزار شود كه شان و حرمت ايام فاطميه حفظ شود.

وي ادامه داد: در چند هفته گذشته شاهد ناآرامي هايي بوديم كه هر چند شروع آن به جهت مسائل اقتصادي و معيشتي بود اما متاسفانه دامن زدند و تا جايي پبش رفتند كه اصل نظام را هدف قرار دادند و اين موضوع مسئوليت همه دستگاهها را در دهه فجر سنگين تر مي كند.

 مصطفوي نيا به شعار دهه فجر امسال اشاره كرد و گفت: دهه فجر امسال با شعار سربلندي ملت ايران در پرتو جمهوري اسلامي،اقتدار همه جانبه و اقتصاد مقاومتي نامگذاري شده و به جهت اجراي بهتر برنامه ها 11 كميته با مسوليت ادارات مختلف در سطح شهرستان تشكيل مي شود و دبير ستاد فجر زيركوه نيز بر عهده بخشداري مركزي گذاشته شده است.

معاون فرماندار زيركوه با اشاره به برنامه هاي افتتاحيه در سطح شهرستان، گفت:73 پروژه با اعتبار 30 ميليارد و 695 ميليون تومان در سطح شهرستان افتتاح خواهد شد و تعدادي از اين پروژه ها از جمله گازرساني به بخش زهان و شاسكوه در حال انجام است و در دهه فجر رسما افتتاح خواهد شد.

وي ادامه داد: پروژه هاي افتتاحيه در زيركوه شامل 18 پروژه شهري و 55 پروژه روستايي است كه باعث اشتغال پايدار 56 نفر و بهره مندي 7661 خانوار از مزاياي اين طرح ها خواهد شد.

مصطفوي نيا گازرساني به زهان ،گازرساني به 16 روستاي شهرستان در خش شاسكوه، آسفالت معابرشهر حاجي آباد ،افتتاح صندوق كارآفريني اميد،پروژه آبياري كم فشار مهمانشهر را از جمله پروژه هاي شاخصي عنوان كرد كه در دهه فجر با حضور مسئولان به بهره برداري خواهد رسيد.

معاون فرماندار زيركوه تاكيد كرد:دستگاههايي كه پروژه براي افتتاحيه معرفي كرده اند دقت كنند كه پروژه ها صد درصد به اتمام رسيده باشد و قبلا افتتاح نشده باشد و اگر موردي هست كه قبلا به هر دليلي در ليست پروژه هاي افتتاحيه ها بوده است، از ليست موارد افتتاحيه امسال حذف شود.

وي با اشاره به برنامه هاي آغاز دهه فجر ،‌گفت:گلباران تمثال امام،غباروبي گلزار شهدا،ديدار با خانواده معظم شهدا از برنامه هاي آغاز دهه فجر در روز 12 بهمن ماه خواهد بود.

 

 
 
تعداد بازدید: 1314
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal